Dowiedz się więcej
o lekarzach którzy dbają o Twój uśmiech

UMÓW WIZYTĘ

Nasz zespół

Dobrze wiemy, że piękny uśmiech to klucz do sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Dodaje nam pewności siebie i ułatwia nawiązywanie relacji, ale także oznacza zdrowie. Chcemy pomóc Ci odzyskać radość uśmiechu, ponieważ doskonale rozumiemy, że zły stan uzębienia jest częstym powodem zakłopotania i wielu kompleksów.

Stworzyliśmy DentalSand, aby w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze przywracać naszym pacjentom zdrowy i estetyczny uśmiech. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, a podczas pracy wykorzystujemy nowoczesne materiały i wysokiej klasy sprzęt, będące gwarancją jakości i bezpieczeństwa. W naszych gabinetach spotkasz doświadczonych ekspertów z dziedziny stomatologii, którzy pomogą Ci wybrać najskuteczniejszy zabieg, a potem życzliwie i fachowo przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy leczenia.

Jeśli zechcesz, otoczymy profesjonalną opieką stomatologiczną także Twoich najbliższych, w tym dzieci. Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do pracy z najmłodszymi, którzy u nas poczują się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki ciągłym szkoleniom i kursom specjalistycznym, nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i interpersonalne, gwarantując bezstresowe i bezbolesne leczenie dentystyczne.

Beata Derkowska

Lek.dent | właściciel Centrum Stomatologii DentalSand

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w mazowieckim Centrum Stomatologii. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w wielu gabinetach i klinikach. Specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji pod kontrolą mikroskopu zabiegowego, protetyce i okluzji. W trakcie kariery zawodowej stale doskonali i poszerza wiedzę przez liczne szkolenia oraz konferencje. Jako stomatolog wykazuje się dużą precyzją i dokładnością w leczeniu. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentem. Dokłada wszelkich starań, aby pacjenci wracali do gabinetu i aby wizyta była dla nich przyjemnością nie przykrym obowiązkiem. Pacjenci zawsze mogą liczyć na obszerne i zrozumiałe wyjaśnienie planu leczenia.

Joanna Linkiewicz

Lek. dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy zawodowej zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Cierpliwość, dokładność i precyzja są jej atutami w pracy z pacjentem. Bardzo lubi dzieci i pracę z nimi, dlatego udaje jej się nawiązać dobry kontakt z najmłodszymi. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii. Planuje poszerzać wiedzę szczególnie z dziedziny stomatologii estetycznej i protetyki

Edyta Wieczorek

Lek. dent.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.Od 2016 roku doskonali swojego umiejętności głownie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyce.W pracy dla doktor Edyty najważniejsze są precyzja wykonywanych zabiegów oraz zaufanie w relacji pacjent- lekarz.

Karolina Małagocka

Lek.dent.
Absolwentka Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego  na wydziale lekarsko-dentystycznym w Katowicach.Zajmuje się stomatologią zachowawczą, pedodoncja oraz leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego.Stale uczestniczy w wielu kursach i konferencjach z zakresu stomatologii estetycznej oraz endodoncji.Pacjenci uwielbiają Panią doktor za jej niezwykła empatie zaangażowanie i dokładność w codziennej pracy.

Łukasz Lidzbarski

lek. dent.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu szkoleń oraz kongresów z zakresu protetyki, chirurgii oraz stomatologii zachowawczej. Z pasją i sercem leczy pacjentów z problemami z tych właśnie dziedzin. Obsługuje pacjentów w językach: polskim i angielskim.

Tomasz Kowalczyk

Lek. dent.

W trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2018 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii stomatologicznej w Poradni Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologicznego w Gdańsku. Doświadczenie i umiejętności zdobywałem na licznych kursach oraz szkoleniach w Polsce i w Niemczech. Jestem współautorem publikacji naukowych oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej a także International Association for Orthodontists and Implantologists. Swoje zainteresowania zawodowe kieruję w stronę chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz ortodoncji. Prywatnie miłośnik dobrej kuchni, gier komputerowych i szybkich samochodów.

Klaudia Wawrzyńczak

higienistka stomatologiczna

Młoda i energiczna osoba działająca z pasją i zaangażowaniem. Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła wiele kursów z zakresu stomatologii, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Organizując pracę zespołu, stara się, aby nasi pacjenci byli zadowoleni nie tylko z wyników leczenia, ale i obsługi administracyjnej.
Czuwa nad idealną czystością gabinetu oraz sterylnością sprzętu i narzędzi potrzebnych do pracy. Lekarze i pacjenci cenią ją za miłe usposobienie i wysokie zdolności interpersonalne.

Edyta Knapik

asystentka stomatologiczna

Dyplomowana asystentka stomatologiczna. Miła, otwarta, zawsze uśmiechnięta.. Potrafi świetnie zarządzać czasem, charakteryzuje się doskonałą organizacją pracy ceniąc ład i porządek.

Agnieszka Wierzbicka

asystentka stomatologiczna

Młoda i energiczna dyplomowana asystentka stomatologiczna. Ma świetny kontakt z ludźmi przez co bez problemu porozumiewa się z pacjentami w każdym wieku i stara się jak najlepiej przekazać cenne dla nich informacje. Osoba cierpliwa, sumienna, a także przyjazna światu i zawsze uśmiechnięta.

Sprawdź ofertę