Dowiedz się więcej
o lekarzach którzy dbają o Twój uśmiech

UMÓW WIZYTĘ

Nasz zespół

Dobrze wiemy, że piękny uśmiech to klucz do sukcesu, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Dodaje nam pewności siebie i ułatwia nawiązywanie relacji, ale także oznacza zdrowie. Chcemy pomóc Ci odzyskać radość uśmiechu, ponieważ doskonale rozumiemy, że zły stan uzębienia jest częstym powodem zakłopotania i wielu kompleksów.

Stworzyliśmy DentalSand, aby w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze przywracać naszym pacjentom zdrowy i estetyczny uśmiech. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, a podczas pracy wykorzystujemy nowoczesne materiały i wysokiej klasy sprzęt, będące gwarancją jakości i bezpieczeństwa. W naszych gabinetach spotkasz doświadczonych ekspertów z dziedziny stomatologii, którzy pomogą Ci wybrać najskuteczniejszy zabieg, a potem życzliwie i fachowo przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy leczenia.

Jeśli zechcesz, otoczymy profesjonalną opieką stomatologiczną także Twoich najbliższych, w tym dzieci. Nasi specjaliści są doskonale przygotowani do pracy z najmłodszymi, którzy u nas poczują się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki ciągłym szkoleniom i kursom specjalistycznym, nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i interpersonalne, gwarantując bezstresowe i bezbolesne leczenie dentystyczne.

Beata Grzebieluch

LEKARZ DENTYSTA

Właściciel gabinetu DentalSand.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w mazowieckim Centrum Stomatologii. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w wielu gabinetach i klinikach. Specjalizuje się w nowoczesnej endodoncji pod kontrolą mikroskopu zabiegowego, protetyce i okluzji. W trakcie kariery zawodowej stale doskonali i poszerza wiedzę przez liczne szkolenia oraz konferencje. Jako stomatolog wykazuje się dużą precyzją i dokładnością w leczeniu. Ceni sobie dobry kontakt z pacjentem. Dokłada wszelkich starań, aby pacjenci wracali do gabinetu i aby wizyta była dla nich przyjemnością nie przykrym obowiązkiem. Pacjenci zawsze mogą liczyć na obszerne i zrozumiałe wyjaśnienie planu leczenia. Pani Doktor jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoja pracę. Troszczy się o najmniejsze szczegóły by gabinet DentalSand, zapraszał pacjentów wysoką jakością leczenia oraz profesjonalną i miłą obsługą.

Bożena Makowska-Szewczuk

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA