WYBIELANIE LAMPĄ BEYOND
DO KOŃCA MARCA W NIŻSZEJ CENIE

9 marca 2019 przez

Szanowni Pacjenci,
jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad poprawą estetyki Waszego uzębienia, mamy dla Was wszystkich świetną wiadomość.

W marcu w naszym Centrum Stomatologii obowiązywać będzie specjalna oferta rabatowa.

Wybielanie BEYOND w cenie 450 zł.

Wybielanie BEYOND + PROFESJONALNA HIGIENIZACJA w cenie 600 zł.

Akcelerator Beyond to profesjonalne, gabinetowe urządzenie do wybielania zębów dający znakomite rezultaty wybielania w czasie krótszym niż inne metody wybielania. Całkowity zabieg wykonuje się już w ciągu 60 minut. Podczas filtracji intensywnego niebieskiego świata emitowanego z mocą 150W, światło specjalnie zaprojektowanej żarówki halogenowej przechodzi przez soczewki optyczne i 12 000 światłowodów, dzięki czemu akcelerator Beyond jest w stanie wyeliminować szkodliwe promienie ultrafioletowe(UV) oraz wysoką temperaturę, dostarczając wiązkę światła o długości fali 480-520 nanometrów. Ta długość fali jest optymalna przy wybielaniu metodami z użyciem światła, co zostało potwierdzone naukowo.

Porównanie z innymi metodami wybielania

Wybielanie zębów stało się bardzo konkurencyjnym rynkiem. Macie Państwo wybór pomiędzy systemem Beyond a innymi popularnymi technikami takimi jak: szyny wybielające wykonane przez stomatologa, produkty dostępne w aptece, wybielanie w gabinecie oparte na lampach LED.

Szyny wybielające wykonane przez stomatologa dają dobre, długotrwałe rezultaty, lecz wymagają długiego czasu stosowania. Żel, który ma niskie stężenie bardzo długo penetruje szkliwo oraz zębinę, wymagane jest, aby żel pozostawał w kontakcie z zębami przez kilka godzin dziennie w ciągu kilku kolejnych dni. Niestety długotrwały kontakt z żelem wybielającym, nawet o niskim stężeniu, może spowodować długotrwałą silną wrażliwość trwającą nawet kilka dni. Co więcej, żel niedokładnie jest oddzielony od dziąseł i może powodować znaczne ich podrażnienie. Pacjent, który chce poddać się wybielaniu szynami wybielającymi musi posiadać w pełni wyleczone zęby, gdyż nie ma możliwości założenia tymczasowej ochrony na niewyleczone ubytki, które nie mogą pozostawać w kontakcie z żelem wybielającym. W systemie BEYOND™ istnieje możliwość zastosowania tymczasowej ochrony tzw. płynnego koferdamu, który zabezpiecza pęknięcia, odsłonięte szyjki, ubytki klinowe oraz innego rodzaju braki szkliwa na czas zabiegu, tak aby można było wszystko spokojnie zaleczyć po wybielaniu. Osoby decydujące się na szyny wybielające muszą mieć wyleczone wszystkie zęby i liczyć się z długotrwałą terapią.

Gotowe szyny wybielające typu „Boil and Bite” dostępne są w aptekach czy drogeriach dają stosunkowo dobre rezultaty, lecz nie powinny być stosowane bez uprzedniej konsultacji z dentystą. Niestety, w odróżnieniu do szyn wykonanych przez stomatologa, bardzo często nie dopasowują się one dokładnie do powierzchni zębów, przez co preparat może swobodnie wypływać z szyny. Może to powodować silne podrażnienia tkanek miękkich, jak również bóle żołądka spowodowane połykaniem preparatu.

Produkty domowe, dostępne w sklepach czy aptekach, nadają się w głównej mierze do podtrzymania rezultatów, jednak nie mogą być porównane do profesjonalnego wybielania wykonanego przez stomatologa. Co więcej, nie wszystkie produkty są dobrej jakości.
Wielu stomatologów używa obecnie lamp LED do wybielania zębów. Lampy LED dają dużo słabsze rezultaty wybielania, przez co aby uzyskać te same rezultaty co z systemem Beyond może być wymagane kilka powtórzeń.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty
DentalSand Centrum Stomatologii

Udostępnij