Metoda
Invisalign

10 października 2016 przez DentalSand

Invisalign® to metoda leczenia różnych, prostych i złożonych wad zgryzu wymagających prostowania zębów. Niezależnie od konkretnego problemu, wynikiem każdej terapii jest nowy, piękniejszy uśmiech, który z przyjemnością pokażesz innym.

Metoda Invisalign pomogła już ponad 4 mln osób na całym świecie. Przekłada się to na ponad 4 mln różnych historii i doświadczeń z Invisalign.

Plan leczenia Invisalign stworzony właśnie dla ciebie

Przed opracowaniem planu leczenia nasz certyfikowany Lekarz Invisalign wykona wycisk twoich zębów, aby sprawdzić, czy można będzie je wyprostować za pomocą systemu Invisalign. Po potwierdzeniu takiej możliwości zostanie opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, narzędzia do tworzenia wirtualnego, trójwymiarowego projektu terapii. Oprogramowanie ClinCheck prezentuje sekwencję ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii możesz zobaczyć, jak powinny wyglądać twoje zęby na koniec leczenia.

Uśmiech na każdym kroku

Po rozpoczęciu terapii Invisalign każdy zestaw wykonanych specjalnie dla ciebie alignerów należy nosić przez dwa tygodnie. Wraz ze zmianą kolejnych kompletów alignerów twoje zęby rozpoczną swą podróż, by stopniowo, milimetr po milimetrze, przesunąć się na planowane ostateczne miejsce.
W tym czasie niezbędne są wizyty kontrolne u Lekarza Invisalign, który będzie monitorować postęp leczenia i dbać o twój komfort w jego trakcie.

Zaprojektowane pod twój styl życia

Czas trwania terapii jest różny dla każdego pacjenta i zależy od złożoności danego przypadku.

Uśmiech może poprawić pewność siebie, poczucie własnej wartości czy poziom zadowolenia

Po chwili zastanowienia okazuje się, że korekta uśmiechu jest czymś więcej niż tylko zabiegiem kosmetycznym. Tak naprawdę robisz coś dla siebie – aby być jeszcze bardziej… sobą.

Z zasady koszt leczenia Invisalign jest porównywalny do leczenia tradycyjnym aparatem stałym.  Aby poznać szacowany koszt leczenia Invisalign, skontaktuj się z nami i umów się na wstępne spotkanie konsultacyjne z naszym Certyfikowanym Lekarzem Invisalign

 

(informacje i zdjęcia pobrane ze strony www.invisalign.pl

 

Zapraszamy do DentalSand Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej.

Tel. 733 552 373

www.dentalsand.pl

Udostępnij