Co nas wyróżnia?

DentalSand rozmawiamy o potrzebach naszych pacjentów i proponujemy najlepsze rozwiązania. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi są oparte o najnowocześniejsze światowe technologie i techniki dentystyczne, a do ich przeprowadzenia używamy materiałów i urządzeń wiodących marek sprzętu medycznego.

Naszych pacjentów leczymy w profesjonalnych gabinetach wyposażonych w sprzęt najnowszej generacji:

 • nowoczesne unity stomatologiczne Sirona Intego z kamerą wewnątrzustną, umożliwiającą pokazanie przebiegu leczenia na zamontowanym bezpośrednio przy fotelu monitorze
 • ‍najnowsze cyfrowe aparaty RTG do zdjęć wewnątrzustnych ENDOGRAPH DC firmy Villa Sistemi Medicali
 • skuteczne piaskarki stomatologiczne NSK, umożliwiające szybkie i bezbolesne usuwanie osadu nazębnego.

Proponujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych wykonywanych przez doświadczony personel, a także prowadzimy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

Implantologia

nowoczesna i sprawdzona metoda wypełniania braków uzębienia.

Aby zapewnić wysoką jakość i doskonałą precyzję zabiegów stosujemy:

 • fizjodyspenser W&H ImplantMED – doskonałe urządzenie do implantologii oraz chirurgii, gwarantujące wykonanie wszystkich kroków leczenia szybko i bezproblemowo
 • kasety chirurgiczne Alpha Bio wyposażone w niezbędne narzędzia do przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego z użyciem każdej długości i średnicy implantów

Stomatologia estetyczna

grupa zabiegów mających na celu polepszenie wyglądu uzębienia.

Oferujemy innowacyjne i komfortowe metody leczenia:

 • Invisalign – nowoczesny aparat ortodontyczny w formie przeźroczystych, wymiennych silikonowych nakładek dopasowanych do uzębienia konkretnego pacjenta, estetyczny i higieniczny.
 • Clear Aligner – nowoczesny system leczenia wad zgryzu za pomocą przeźroczystych nakładek, opracowany przez niemiecką firmę Scheu-Dental, będący gwarancją perfekcyjnej higieny oraz wysokiej efektywności leczenia.
 • Icon – bezinwazyjna metoda powstrzymująca postępy próchnicy początkowej oraz eliminująca białe plamy, zarówno w przestrzeniach między-zębowych, jak i na przednich powierzchniach zębów.
 • wybielanie z użyciem lampy Beyond  – gwarancja doskonałych rezultatów u osób, których zęby zostały przebarwione w wyniku palenia tytoniu, picia kawy czy herbaty: zęby zyskują odcień od 5 do 14 odcieni bielszy (wg skali kolorów zębów VITA).

Endodoncja (leczenie kanałowe)

zabiegi mające na celu wyleczenie stanu zapalnego i zlikwidowanie źródła infekcji, a co za tym idzie uratowanie zęba przed usunięciem. Gwarantujemy skuteczność leczenia dzięki precyzyjnym urządzeniom:

 • mikrosilnik endodontyczny zintegrowany z endometrem VDW.GOLD® RECIPROC® – wielofunkcyjne urządzenie do opracowania kanału i elektronicznego pomiaru jego długości podczas leczenia, przez większość specjalistów uznawane za najlepsze na świecie.
 • Calamus Dual – zintegrowane urządzenie do szczelnego i szybkiego wypełniania kanałów korzeni zębowych metodą termoplastyczną.
 • mikroskop zabiegowy niemieckiej firmy Karl Kaps – urządzenie zapewniające doskonałą widoczność pola zabiegowego, umożliwiające wykonywanie zabiegów mikroendodontycznych z ogromną dokładnością i efektywnością.

Medycyna estetyczna

zabiegi wygładzające, ujędrniające i poprawiające jakość oraz wygląd skóry. W DentalSand uzupełniamy leczenie stomatologiczne wygładzającymi zabiegami z użyciem sprawdzonych preparatów takich jak:

 • kwas hialuronowy firmy Croma – pozwala na leczenie najgłębszych zmarszczek, w sposób naturalny zwiększa objętość ust i poprawia ich kontur, a także modeluje kontur twarzy. Posiada gładką konsystencję żelu, dzięki czemu powoli rozchodzi się w skórze i daje naturalny wygląd.